كسب رتبه ممتاز توسط نمایندگی های ایران خودرو

كسب رتبه ممتاز توسط نمایندگی های ایران خودرو به گزارش حراج کن برای اولین بار، دو نمایندگی ایران خودرو موفق شدند در بین تمامی ۲۵۰۰ نمایندگی خدمات بعد از فروش خودروسازان کشور، به رتبه ممتاز در حوزه خدمات بعد از فروش دست یابند.به گزارش حراج کن به نقل از مهر به نقل از ایکوپرس، نمایندگی شماره ۵۰۹۹ ایران خودرو با کسب رتبه ۹۸.۴ موفق به کسب رتبه «ممتاز» در بین تمامی نمایندگی های خدمات بعد از فروش کشور شد. همینطور نمایندگی شماره ۳۰۱۷ فریمان بعد از این نمایندگی، بر جایگاه ممتاز تکیه زد.
بنابراین گزارش، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، همه ساله نمایندگی های خدمات بعد از فروش خودروسازان را بر طبق استانداردها و معیارهای خاصی مورد ارزیابی قرار می دهد و مطابق این ارزیابی ها از ۲۵۰۰ نمایندگی خودروسازان در سرتاسر کشور، دو نمایندگی ایساکو موفق به کسب رتبه ممتاز در عرضه خدمات بعد از فروش شده اند.
ماشاء الله وردینی معاون خدمات بعد از فروش این مجموعه ضمن تشریح این که ایساکو از بین ۶۵۹ نمایندگی فعال در سرتاسر کشور، هم اکنون دارای دو نمایندگی ممتاز و ۴۱۰ نمایندگی با رتبه یک است، اضافه کرد: نمایندگی های خدمات بعد از فروش برای کسب رتبه ممتاز باید دست کم به رتبه ۹۵ در این عرصه دست یابند. در واقع باید برآیند امتیاز عملکرد، امتیاز میدانی و امتیاز تشویقی آنها از حداکثر امتیاز قابل قبول شرکت بازرسی بالاتر باشد.
وردینی افزود: امتیاز میدانی نمایندگی شامل فرآیندها، امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی است که این دو نمایندگی با کسب بالاترین امتیازها در این حوزه در رده نمایندگی های ممتاز وزارت صمت، جای گرفته اند.
وی اظهار داشت: یکی از مهم ترین شاخصهای کسب رتبه ممتاز، پذیرش خودرو بالاتر از میانگین شرکت است. در تعمیرگاه مجاز شماره ۲ ایران خودرو (۵۰۹۹) در شرق تهران، روزانه حدود ۷۰ پذیرش صورت می گیرد که بیشتر از ۵ برابر میانگین پذیرش در تمامی نمایندگی هاست.
معاون ایساکو در ادامه اضافه کرد: این نمایندگی ها در حالی به این رتبه دست یافته اند که در گزارش های میدانی و نظرسنجی ها، مراجعان به صورت مستمر از خدمات دریافتی، تکریم مشتریان، کیفیت و سرعت تعمیرات و عدم بازگشت به تعمیرگاه ابراز رضایت کرده اند.
وی ضمن اشاره به این که شرکت ایساکو امسال توانست مسیری صعودی را در شاخص رضایت مشتریان طی کند، اظهار داشت: این شرکت در انتهای پاییز سال جاری با ۱۷ امتیاز رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل در این شاخص و کسب امتیاز ۷۸۳، رکوردی بی نظیر در این حوزه به دست آورده است.

1399/11/19
22:05:08
0.0 / 5
824
تگهای خبر: ارز , خدمات , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد كسب رتبه ممتاز توسط نمایندگی های ایران خودرو
نظر شما در مورد كسب رتبه ممتاز توسط نمایندگی های ایران خودرو
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱