مدیرعامل بیمه كوثر در هفتمین همایش مدیریت ریسك و بیمه بیان كرد:

شناسایی ریسك منابع انسانی نیازمند تلاش جهادی، بنیادی و عالمانه

شناسایی ریسك منابع انسانی نیازمند تلاش جهادی، بنیادی و عالمانه به گزارش حراج کن شناسایی ریسک های منابع انسانی با تلاش جهادی، بنیادی و عالمانه کارشناسان در زمینه های مختلف میسر می شود.


به گزارش حراج کن به نقل از مهر، مدیرعامل شرکت ضمن بیان این مطلب، در هفتمین همایش مدیریت ریسک و بیمه با رویکرد منابع انسانی، تصریح کرد: صنعت بیمه، صنعتی انسان محور است که پیشرفت و عقب ماندگی آن ناشی از ریسک های منابع انسانی و هم ریسک های موجود در این حوزه بیشتر از بخش های دیگر صنعت بیمه است.
مجید مشعلچی فیروزآبادی جذب و نگه داشت نیروی انسانی و آموزش های توسعه ای را عامل پیشرفت شرکتهای بیمه دانست و اظهار داشت: شرکتهای بیمه با بهره مندی از افراد جوان، خلاق، عالم، نوآور، باانگیزه و بانشاط و هم تجربه و دانش افراد باسابقه می توانند ریسک های موجود در زمینه منابع انسانی را کاهش دهند.
وی اظهار داشت: با عنایت به این که نیروی انسانی بزرگ ترین سرمایه و دارایی هر شرکتی است، ازاین رو مدیران شرکت ها با گزینش مناسب و به کارگیری افراد مجرب، کاردان و مسلط به دانش روز می توانند در فضای رقابتی به فعالیت بپردازند.
مدیرعامل بیمه کوثر همایش را بهانه ای برای گردآمدن و گرداوری مطالب و متون پیشران و تغذیه کننده صنعت بیمه دانست و خاطرنشان کرد: از سال ۹۳ تا سال جاری این همایش با رویکردهای دارایی های نامشهود، بیمه های زندگی، بیمه های اتومبیل، مالی، بازار، فن اوری اطلاعات و ارتباطات و منابع انسانی برگزار گردید.
مجید مشعلچی فیروزآبادی در انتها از تمامی مسؤلان، معاونان و مدیران بیمه مرکزی، سندیکای بیمه گران و پژوهشکده بیمه، اعضای هیأت مدیره و مدیران عامل شرکتهای بیمه، مدیران، کارشناسان، اعضای شبکه فروش و فعالان صنعت بیمه که در این همایش به صورت غیرحضوری شرکت کردند، تشکر و قدردانی کرد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/11/02
12:31:37
0.0 / 5
906
تگهای خبر: بازار , تجربه , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شناسایی ریسك منابع انسانی نیازمند تلاش جهادی، بنیادی و عالمانه
نظر شما در مورد شناسایی ریسك منابع انسانی نیازمند تلاش جهادی، بنیادی و عالمانه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱