فعالیت تمام وقت ۳ مركز عرضه بهداشتی دام تهران برای روزهای تاسوعا و عاشورا

فعالیت تمام وقت ۳ مركز عرضه بهداشتی دام تهران برای روزهای تاسوعا و عاشورا مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اظهار داشت: مراكز سه گانه عرضه بهداشتی دام شهرداری تهران روزهای پنج شنبه ششم، جمعه هفتم و شنبه هشتم شهریور از 7 بامداد تا 8 شب بدون وقفه باز و به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات به شهروندان است.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سید سعید راد با تاکید بر اینکه حفظ سلامت شهروندان یکی از مهم ترین اولویت های این سازمان است، اضافه کرد: مراکز مذکور از شروع ماه محرم با افزایش تعداد کادر بهداشتی و ارتقای ظرفیت خدماتی بمنظور تامین دام مورد نیاز و نظارت بر عرضه و ذبح آنها، در خدمت عموم شهروندان و عزاداران حسینی هستند.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از فعالیت تمام وقت جایگاه های عرضه بهداشتی دام در ایام منتهی به عاشورا آگاهی داد و اشاره کرد: ساعات کار این مراکز در این ایام، ۴ ساعت افزایش یافته و از ۷ بامداد تا ۸ شب بدون وقفه مشغول به کار هستند تا شهروندان با آرامش خاطر و آسودگی خیال برای انتخاب و خرید دام مورد نیاز خود اقدام نمایند.
بنا براعلام سایت شهر، نشانی سه جایگاه عرضه بهداشتی دام سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران بمنظور انجام قربانی و ادای نذری به شرح زیر اعلام شده است:
۱- جایگاه منطقه ۴ به نشانی: تهرانپارس، حکیمیه، خیابان سازمان آب (شهید برادران باباییان)، کوچه شیدا
۲- جایگاه منطقه ۱۵ به نشانی: بزرگراه امام رضا (ع)، پس از گردنه تنباکویی، نرسیده به بازار گل امام رضا(ع)
۳- جایگاه منطقه ۱۸ به نشانی: بزرگراه آزادگان، پس از ورودی احمدآباد مستوفی، گلستان سوم
منبع:

1399/06/05
17:16:25
5.0 / 5
1921
تگهای خبر: بازار , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد فعالیت تمام وقت ۳ مركز عرضه بهداشتی دام تهران برای روزهای تاسوعا و عاشورا
نظر شما در مورد فعالیت تمام وقت ۳ مركز عرضه بهداشتی دام تهران برای روزهای تاسوعا و عاشورا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳