پیشرفت ۴۷ درصدی پروژه قطار ملی

پیشرفت ۴۷ درصدی پروژه قطار ملی حراج كن: شهردار تهران از پیشرفت 47 درصدی پروژه «قطار ملی» آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، پیروز حناچی در مراسم رونمایی از دستاوردهای طراحی و ساخت قطار ملی مترو که به صورت مجازی انجام شد با بیان این که امروز یکی از پروژه های شهرداری تهران به ثمر نشسته است، اظهار داشت: شرایط تحریم هر چقدر که سخت و نامیمون است اما از جهاتی نیز فرصت تلقی می شود.
وی با بیان این که همکاران ما تلاش می کنند با بهره گیری از ظرفیت کامل بخش خصوصی، مشکلات را حل کنند اظهار داشت: امسال سال جهش تولید است و قرارداد شهرداری و معاونت علمی ریاست جمهوری که یک سال پیش برای طراحی و اجرای یک رام قطار منعقد شد به نیمه رسیده است و الان این پروژه به ۴۷ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده و بخش زیادی از قطعات در داخل تولید شده و بخش های تولید نشده نیز صرفه اقتصادی نداشته است.
وی با بیان این که ۱۵ کلانشهر داریم که چاره اصلی مشکلات آنها توسعه حمل و نقل عمومی است اظهار داشت: مترو یک تصمیم راهبردی است که امیدواریم با حمایت شرکت های داخلی بتوانیم ظرفیت مترو را افزایش دهیم. و امیدواریم با این روند تمام نیازهای داخلی را تامین نماییم.
حناچی اضافه کرد: بیش از همه ما در این جمع محسن هاشمی رئیس شورا خوشحال است، چونکه زحمات ایشان درمتروی تهران به ثمر نشسته و به نمایندگی از همکارانمان در شهرداری، از زحمات وی تشکر می نماییم.
منبع:

1399/05/20
22:25:15
5.0 / 5
1963
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پیشرفت ۴۷ درصدی پروژه قطار ملی
نظر شما در مورد پیشرفت ۴۷ درصدی پروژه قطار ملی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳