دكترآنلاین، آن كه پاسخ همه سوال ها را می داند

دكترآنلاین، آن كه پاسخ همه سوال ها را می داند حراج كن: اپلیكیشن دكتر آنلاین همچون متخصصی است كه در هر مكانی كه باشید می توانید با او مشورت كنید، این كار در وقت شما صرفه جویی می كند و نسبت به مراجعه حضوری هزینه كمتری دارد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، نخستین کاری که این روزها با بروز علایم بیماری انجام می دهیم، جست وجو در فضای وب است که معمولاً علایم ساده را به بیماری های سخت و ترسناک مرتبط و استرس وارد شده به فرد بیمار را چند برابر می کند. گفتگو با دکتر آنلاین راهکاری است که می تواند ضمن کمک به رفع علایم بیماری، استرس بی خود وارد شده به فرد را از بین ببرد و کمک می نماید درست تصمیم بگیریم.
اگر به دنبال امتحان روش جدیدی هستید که بدون نیاز به خروج از خانه، علایم بیماری را شناسایی کرده و راهکارهای مناسبی برای رفع مشکلات جسم و روح شما ارائه کند، پیشنهاد می نماییم این مطلب را تا آخر مطالعه کنید.
ویزیت بوسیله امواج اینترنت
پزشک آنلاین به کمک شبکه جهانی اینترنت، به ارائه مشاوره بالینی و روانشناسی می پردازد. در این روش بدون نیاز به مراجعه به دفتر پزشک بوسیله ارتباط تصویری، چت یا دریافت مدارک پزشکی افراد به آنها مشاوره می دهند.
در این شرایط کرونایی که مراکز بهداشت و درمان شدیداً آلوده هستند و لازم است موارد مراجعه به مراکز درمانی را به حداقل ممکن برسانیم، این روش ارتباطی جدید که تکنولوژی امکان آنرا برای ما فراهم نموده، مانند یک هدیه است که شماره تلفن دکتر آنلاین را در اختیار ما می گذارد.
دکتر آنلاین در حقیقت ضمن شناسایی بیماران به توسعه سطح سلامت مردم کمک می نماید. تمام این مزایا سبب شده که این شیوه ارتباطی پزشک و بیمار با استقبال بالایی در سراسر جهان رو به رو شود و خدمات پزشکی آنلاین به سرعت توسعه پیدا کند.
زیرساخت هایی که فراهم شدند
وقتی ۱۰ سال پیش صحبت از دکتر آنلاین و مشاوره پزشکی برخط به میان می آمد باتوجه به نبود زیرساخت های لازم این کار نا ممکن و حتی دور از عقل به نظر می رسید، اما طی سال های اخیر با افزایش سرعت اینترنت، تامین زیر ساخت های لازم و شکل گیری پلت فرم های مشاوره آنلاین، دیگر پزشک آنلاین مغز و اعصاب، دکتر آنلاین پوست و دکتر آنلاین زنان مفاهیم دور از ذهن نیستند و خیلی از مردم هم اکنون از آن استفاده می نمایند.
مراحل درمان در روش آنلاین با مراجعه حضوری تفاوت چندانی ندارد بلکه تفاوت ها بیشتر در شیوه های ارتباطی پزشک و بیمار است.
روش های ارتباطی آنلاین بیمار و پزشک طی سال های اخیر به مرور بهبود یافته است. در ایام اول بیمار مجبور بود تمام علایم بیماری خودرا تایپ نماید و با جزئیات برای پزشک توضیح دهد اما به مرور چت صوتی و تصویری نیز به سامانه های فعال در این عرصه افزوده شد. بدین سان مراجعین علایم خودرا توضیح می دهند و پزشک برمبنای آنها تشخیص لازم را می دهد.
این روزها تماس ویدیویی امکان ارتباط همزمان پزشک و بیمار را فراهم آورده و حتی جهت بررسی بیشتر، مراجعه کننده می تواند نتایج آزمایش و تصاویر خودرا به شکل یک فایل عکس در اختیار دکتر آنلاین قرار دهد. سامانه دکتر ساینا یکی از همان خدمات آنلاین محبوب ایرانی است که در بهار ۹۹، رکورد «یک میلیون» مشاوره تلفنی و آنلاین را ثبت نمود. این سامانه که نخستین سرویس مشاوره آنلاین پزشکی است بیش از ۴۰۰ متخصص و دکتر آنلاین را در اختیار دارد.
راه های درمان آنلاین
در سال های اخیر تحقیقات زیادی درباره اثربخشی روش های درمان آنلاین صورت گرفته و تاثیر آن در شناسایی و درمان خیلی از بیماری ها تایید شده است. پزشک در این روش روی علایم بیماری تمرکز کرده و می کوشد با از بین بردن اثرات منفی علایم بیماری به درمان شخص کمک نماید.
بیمارهایی که نیاز به درمان های تخصصی تر دارند به مراکز درمانی معرفی می گردند و بیماران با علایم خفیف سفارش های لازم بهداشتی و درمانی را دریافت خواهند کرد.
دکتر آنلاین شنونده بسیار خوبی است که می کوشد بوسیله ارتباط با بیمار، علایم را به درستی شناسایی و راهکار مناسبی برای درمان ارائه نماید.
مشاوره آنلاین با پزشک متخصص بسیار کاربردی تر از روش های متداولی مانند خوددرمانی، مشورت با افراد غیرمتخصص و جست وجو در اینترنت است که افراد معمولاً استفاده می نمایند.
هر چه می خواهد دل تنگت بگو
در شرایط دشوار روحی، زمانی که ارتباط برقرار کردن با دوستان و عزیزانمان دشوار می شود، مشاوره با یک متخصص می تواند دری تازه به روی ما باز کند.
بسیاری از افرادی که از مشاوره آنلاین کمک می گیرند بیماری سخت و غیرقابل درمان ندارند، بلکه نیاز به مشاوری دارند که متعهدانه در کنارشان باشد و ضمن همراهی با آنها سفارش های قابل اجرا و کاربردی ارائه نماید.
در مورد مشکلات روحی و سوالات روانشناختی که ممکنست برای همه ما پیش بیاید، از افسردگی و ناراحتی گرفته تا تربیت فرزند و ارتباط بین اعضای خانواده و همسران مشاوره با یک کارشناس آنلاین می تواند مسیر زندگی خیلی ها را تغییر دهد.
در مورد تشخیص علایم بیماری های جسمی صحبت کردن با یک پزشک فوق تخصص و متخصص آگاه و باتجربه می تواند در تشخیص بیماری و مراجعه به شخصی که بتواند به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف کند بسیار راهگشا باشد.
این روزها دکتر آنلاین برای خیلی از خانواده ها که حداقل یک دفعه از خدمات مراکز مشاوره آنلاین بهره برده اند به یکی از اعضای خانواده تبدیل گشته که در طول ماه چندین بار به او مراجعه می کنند.

پزشک آنلاین، آن که همه چیز می داند
اپلیکیشن دکتر آنلاین یک همه چیزدان متخصص است که شما در هر مکانی که باشید می توانید از مشورت با او استفاده کنید. این کار در وقت شما صرفه جویی می کند و مشخصاً نسبت به مراجعه حضوری هزینه های کمتری هم دارد. گاهی صحبت در مورد برخی از بیماری ها برای ما دشوار است یا خجالت می کشیم بعضی مشکلات جسمی و روحی خودرا به شکل حضوری با شخص دیگری مطرح نماییم. پزشک آنلاین جلسه مشاوره برگزار می نماید و شما به آسانی می توانید بدون خجالت پاسخ مشکلات خودتان را پیدا کنید.
اگر بخواهیم از مزایای پزشک آنلاین صحبت نماییم، باید بگوییم مشاوره آنلاین انعطاف بالایی دارد و ساعات مشاوره را می توانید باتوجه به وقت آزاد خودتان تنظیم کنید. هر فردی دوست دارد یک متخصص را به صورت دائم در کنار خود داشته باشد.
دکتر ساینا پلتفرمی است که بیش از یک میلیون جلسه مشاوره تلفنی و آنلاین برگزار کرده است. پزشکان متخصص و فوق تخصص متنوع با دقت بسیاری انتخاب شده اند تا به صورت شبانه روزی در کنار شما باشند.
دکتر ساینا بعنوان نخستین سامانه مشاوره آنلاین پزشکی در ایران امکان تبادل نظر کاربران در مورد توانمندی های پزشکان را فراهم آورده تا افراد آسان تر بتوانند تصمیم بگیرند و پزشک دلخواه خودرا انتخاب کنند. لازم به ذکر است که تمام پزشک های حاضر در تیم مشاوره این سامانه مدرک نظام پزشکی دارند.
همین حالا به سایت دکتر ساینا به آدرس www.drsaina.com مراجعه نموده و در تخصص مورد نظر خود از بهترین دکترهای فوق تخصص و متخصص ایران به صورت متنی و تلفنی مشاوره بگیرید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/04/17
23:48:06
5.0 / 5
2595
تگهای خبر: آنلاین , تجربه , خدمات , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دكترآنلاین، آن كه پاسخ همه سوال ها را می داند
نظر شما در مورد دكترآنلاین، آن كه پاسخ همه سوال ها را می داند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳