ارائه خدمات به شهروندان در میادین تره بار تا 30 دقیقه قبل از اذان مغرب

ارائه خدمات به شهروندان در میادین تره بار تا 30 دقیقه قبل از اذان مغرب به گزارش حراج كن مدیر عامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام نمود: میادین میوه و تره بار در سطح شهر تهران همزمان با آغاز ماه مبارك رمضان نسبت به عرضه كالاهای اساسی به شهروندان اقدام می كنند؛ پایتخت نشینان می توانند تا 30 دقیقه قبل از اذان مغرب كالاهای مورد نیاز خویش را از 245 میدان و بازار میوه و تره بار تهیه كنند.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، سعید راد با اشاره به تهمیدات این سازمان برای ماه مبارك رمضان اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان تهرانی در ماه رمضان هماهنگی برای ارائه كالاهای اساسی با وزارت صنعت، معدن و تجارت و شركت های بازرگانی دولتی انجام شده است.
او با اشاره به اینكه كالاهای اساسی با نرخ تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار عرضه می شوند، اضافه كرد: كالاهای اساسی مثل شكر، برنج تایلندی و هندی و روغن جزو كالاهایی هستند كه با نرخ تنظیم بازار عرضه می شوند. هر كیلوگرم برنج تایلندی به قیمت 5 هزار تومان و برنج هندی دانه بلند به قیمت 8 هزار تومان در بسته های 10 كیلوگرمی و روغن آفتابگردان 810 گرمی، هفت هزار و 700 تومان و روغن سرخ كردنی 810 گرمی هفت هزار و 900 تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می شود.
مدیر عامل سازمان مدیریت میادین شهرداری افزود: همینطور برای عرضه خرما در این ماه با استان های خرما خیز(هرمزگان، بوشهر، فارس، كرمان، سیستان و بلوچستان و خوزستان) هماهنگی هایی انجام شده است. هم اكنون خرما در غرفه های تك محصولی كیلویی 19 هزار و 700 تومان و در غرفه های میادین كیلویی 22 هزار تومان عرضه می شود.
او با اشاره به اینكه میوه جات و سبزیجات طبق معمول برپایه نرخ تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار عرضه می شود، اضافه كرد: همینطور گوشت مرغ منجمد، هر كیلوگرم 12 هزار تومان، گوشت مرغ تازه، هر كیلوگرم 9 هزار و 900 تومان، گوشت گوساله منجمد، هر كیلوگرم 42 هزار تومان، ران گوسفندی منجمد، هر كیلوگرم 76 هزار تومان و قلوه گاه گوسفندی منجمد، هر كیلوگرم 56 هزار تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می شود. شقه گوسفندی داخلی با قیمت هر كیلوگرم 99 هزار و 200 تومان و شقه گوسفندی وارداتی، هر كیلوگرم 94 هزار و 400 تومان در میادین میوه و تره بار در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
راد با اشاره به ساعت كاری میادین میوه و تره بار در سطح شهر تهران توضیح داد: میادین میوه و تره بار در سطح پایتخت تا 30 دقیقه پیش از اذان مغرب به شهروندان خدمات ارائه می دهند. همینطور درعرضه كالاهای بازرگانی و فرآوری شده 25 درصد و محصولات لبنی 10 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.
بنا براعلام شهروشت، وی با اشاره به اینكه میادین میوه و تره بار در سطح شهر تهران تا زمان اعلام از جانب ستاد ملی كرونا همچنان تابع پروتكل های بهداشتی هستند، عنوان كرد: از شهروندان درخواست داریم تا هماهنگونه كه تا امروز به پروتكل های بهداشتی عمل كردند در ماه مبارك رمضان به منظور مقابله با شیوع كرونا همكاریهای لازم را داشته باشند.
منبع:

1399/02/03
13:37:59
5.0 / 5
2964
تگهای خبر: بازار , خدمات , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ارائه خدمات به شهروندان در میادین تره بار تا 30 دقیقه قبل از اذان مغرب
نظر شما در مورد ارائه خدمات به شهروندان در میادین تره بار تا 30 دقیقه قبل از اذان مغرب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳