جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی بعلاوه  لیست قیمت ها

جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی بعلاوه  لیست قیمت ها حراج كن: مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از شروع به كار اپلیكیشن رزرو صندلی اتوبوس های دربستی آگاهی داد و فهرست نرخ كرایه را نیز منتشر نمود.


محمود ترفع در گفت و گو با ایسنا، با بیان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در اتوبوس های خصوصی و عمومی از امروز (شنبه ۲۳ فرودین ماه) اظهار داشت: طرح رزرو صندلی نیز از امروز آغاز می شود؛ اما دقت داشته باشید كه این طرح برای اتوبوس های حمل و نقل عمومی نیست.

وی اظهار داشت: این طرح برای ناوگان اتوبوسرانی نیست، بلكه یك استارتاپ، اپلیكیشنی را به نام «به همراه» طراحی نموده كه مردم در صورتی كه مایل نباشند از حمل و نقل عمومی استفاده كنند، می توانند با در اختیار گرفتن یك مینی بوس یا اتوبوس خصوصی دربستی، با درج مبداء و مقصد خود، از این طرح برای صندلی های این مینی بوس ها و اتوبوس های دربستی استفاده كنند.
ترفع با اعلان اینكه در این اپلیكیشن، از اتوبوس و مینی بوس های دربستی كه معمولا برای سرویس كاركنان ادارات فعالند، استفاده می شود، اظهار نمود: به هیچ عنوان این اپلیكیشن در اتوبوس های شركت واحد، كاربرد ندارد و با رزرو صندلی این اتوبوس ها، از تراكم جمعیت جلوگیری می شود؛ چونكه در یك اتوبوس با ظرفیت ۳۰ صندلی، تنها ۱۵ نفر سوار می شوند.

به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا؛ مسیر خطوط دربستی و فهرست قیمت آن به شرح ذیل است:


منبع:

1399/01/23
20:32:43
5.0 / 5
3168
تگهای خبر: سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی بعلاوه  لیست قیمت ها
نظر شما در مورد جزئیات رزرو صندلی اتوبوس دربستی بعلاوه  لیست قیمت ها
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵