صدور برات كارت برای پرداخت بدهی پیمانكاران شهرداری

صدور برات كارت برای پرداخت بدهی پیمانكاران شهرداری حراج كن: اعضای شورای شهر تهران بامداد امروز به یك فوریت طرح صدور ˮبرات كارتˮ از طرف شهرداری تهران برای پرداخت بدهی پیمانكاران رای مثبت دادند.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، بامداد امروز یك فوریت طرح صدور برات كارت برای پرداخت بدهی پیمانكاران از طرف شهرداری تهران به شورای شهر ارائه شد و محسن هاشمی در ابتدا اظهار داشت: شهرداری تهران بر طبق مصوبه برنامه سوم توسعه و در امتداد پرداخت بدهی های خود بامداد امروز طرح یك فوریتی در خصوص صدور برات كارت تا سقف ۲۰ هزار میلیارد ریال را به هیات رییسه شورا تحویل داده و ما آنرا اعلام وصول كردیم.
در ادامه امامی معاون مالی شهرداری تهران نیز در دفاع از این یك فوریت اظهار داشت: در بودجه سال قبل به نحوه ی پرداخت دیون طلبكاران حقیقی به روشنی توجه نشد، اما به این بخش فشار جدی وارد می شود. برهمین اساس ما در نظر داریم كه برای پرداخت بدهی آنها از شیوه برات كارت استفاده نمائیم.
وی با بیان این كه این برات كارت ها در سررسیدهای چهار ماهه، شش ماهه، یكساله و دوساله طراحی شده است، اظهار نمود: طلبكاران شهرداری تهران بر طبق میزان طلب شان تقسیم بندی شده اند كه به پیمانكاران زیر ۱۰۰ میلیون تومان برات كارت چهار ماهه، كمتر از ۵۰۰ میلیون تومان، برات شش ماهه و به پیمانكاران دارای طلب ۵۰۰ میلیون تومان تا یك میلیارد تومان دو روش یكساله و دو ساله پیش بینی شده است.
امامی با بیان این كه معمولا پیمانكاران در شب عید به سبب پرداخت حقوق، اضافه كار و عیدی، هزینه هایشان افزوده می شود و این روش می تواند به آنها كمك نماید تا هرچه سریع تر به پول شان و طلب شان از شهرداری برسند، افزود: از طرف دیگر پرداخت بدهی این پیمانكاران سبب می شود كه حساب شهرداری آن هم در آخر سال سبك شود.
به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، نهایتا اعضای شورای شهر تهران بدون هیچ گونه مخالفتی به یك فوریت طرح صدور برات كارت از طرف شهرداری تهران رای مثبت دادند.
منبع:

1398/11/27
15:16:52
5.0 / 5
4229
تگهای خبر: پرداخت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد صدور برات كارت برای پرداخت بدهی پیمانكاران شهرداری
نظر شما در مورد صدور برات كارت برای پرداخت بدهی پیمانكاران شهرداری
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱