چگونه زیبایی را به نمای ساختمان بازگردانیم؟

چگونه زیبایی را به نمای ساختمان بازگردانیم؟ حراج كن: در معماری، فضای بیرونی ساختمان و نمای ساختمان جلوگاه تمامی قسمت های ساختمان بوده و این بخش از ساختمان یك محیط اشتراكی فضای شهری عمومی و خصوصی تلقی می شود.


به گزارش حراج كن به نقل از مهر، سطح نمای ساختمان همواره در اثر عوامل گوناگون و بخصوص در شهرهای پر تراكم بر اثر آلودگی هوا و باران های اسیدی در معرض فرسودگی و جرم گیری قرار دارد در این مبحث به چهار مورد از خدماتی كه برای بازگردانی زیبایی نمای ساختمان یا حفظ زیبایی نما می توان بهره گرفت خواهیم پرداخت:
شما می توانید كلیه خدمات زیر را ار گروه خدمات ساختمانی اوستایاب بدون واسطه و ضمانت ۱۰۰ درصدی كیفیت خدمات دریافت نمائید:
نماشویی و شستشوی نمای ساختمان
خدمات نماشویی ساختمان یك راهكار برای حفظ زیبایی و پاك كردن جرم و زنج آب ناشی از عوامل مختلف ماننند باران های اسیدی و دوده ناشی از سوخت های فسیلی و آلودگی هوا می باشد. در این خدمات سطح نما با استفاده از ابزار الاتی مانند واتر جت های پر قدرت صنعتی و تركیب مواد جرم زدای صنعتی و یا واتر سندبلاست كلیه جرم ها و تغییر رنگ های سطح نما برداشته و به حالت اولیه خود باز گردانده می شود.

ترمیم سنگ های نما با خدمات پیچ رولپلاك نما
در اثر گذر زمان و عوامل فرسایشی و عدم اسكوپ ننمودن سنگ های نما علل عمده برای ریزش سنگ نمای ساختمان می باشد كه این امر هم خطرات جانی و مادی فراوانی را برای ساكنان و رهگذران ایجاد می نماید كه كلیه خطرات آن هم بر مبنای قانون ساكنین ساختمان را مسئول جبران خسارت می داند.

رنگ آمیزی نمای ساختمان
یكی دیگر از خدماتی كه برای بازگردانی زیبایی نمای ساختمان كاربرد دارد و بیشتر برای نماهای سیمانی به كار گرفته می شود رنگ آمیزی نمای سیمانی می باشد. تجربه و دانش تكنسین و مجری خدمات و استفاده از رنگ های استاندارد یك اصل مهم در كیفیت خدمات عرضه شده هست.

رنگ آمیزی نمای ساختمان بسیار كار حائز اهمیتی می باشد كه به دانش بسیار بالایی نیاز دارد نقاشی نمای ساختمان یك هنر به حساب می آید كه در خیلی از جوامع صنعت خویش را جای داده است رنگ آمیزی نمای سیمانی ساختمان علاوه بر زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان در زیباسازی شهر هم تاثیر مستقیمی دارد و می توان جلوه های زیبایی را در شهر خود به نمایش بگذارید ما در ادامه این مبحث انواع رنگ نمای ساختمان را معرفی می كنیم:
انواع رنگ های مورد استفاده در نما
۱. رنگ كنیتكس
۲. رزین اكریلیك
۳. رنگ اكرلیك
۴. رنگ روغنی
۵. رنگ استخری
۶. رنگ نانو
۷. رنگ اپوكسی
با زیر سازی مناسب و انتخاب رنگ های نانو و یا رزین در كنار تكنسین مجرب می توان یك نمای بسیار زیبا را در طرح و رنگ های مختلف ایجاد نمود.
نورپردازی ساختمان
نور در ساختمان و فضا یكی از حساس ترین بخش های معماری و یك مبحث تخصصی می باشد به قول موریس لاپیدوس: انسان ها در مواجه با نور مانند پشه هستند. بدون آنكه بدانند به سمت نور حمله می برند و چه بخواهیم و چه نخواهیم به سمت روشنایی می رویم. نور ما را جذب خود می كند و یا لوكوربوزیه معماری را بازی احجام زیر نور می داند.
با طراحی و اجرای نورپردازی ساختمان چه داخلی و چه نما می توان محیط و فضایی بسیار زیبا را خلق نمود و بر زیبایی محیط افزود.
پوشش نانو نمای ساختمان
اجرای پوشش نانو یك راهكار عالی و بدون تغییر رنگ برای محافظت از نما در مقابل عوامل فرسایشی و صدمه زننده به نما می باشد.
ویژگی های نانو نمای ساختمان
جلوگیری از جرم گیری و شوره زدن نما
ضد آب كردن نما
ضد غبار در برخی از محصولات
افزایش دوام نما
حفظ ثبات رنگ نما
پیشگیری از سوختگی نما در مقابل نور افتاب
پوششی محافظ كاملاً بی رنگ
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/10/23
14:22:33
5.0 / 5
4341
تگهای خبر: ابزار , برند , پرداخت , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد چگونه زیبایی را به نمای ساختمان بازگردانیم؟
نظر شما در مورد چگونه زیبایی را به نمای ساختمان بازگردانیم؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳