استاندار تهران وارد پیشوا شد

استاندار تهران وارد پیشوا شد به گزارش حراج كن ایسنا/تهران استاندار تهران برای افتتاح و بازدید از چند پروژه وارد پیشوا شد


حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در گفتگو با خبرنگار ایسنا با بیان این خبر اظهار داشت: استاندار محترم تهران با سفر به شهرستان پیشوا ضمن حضور در جلسه شورای اداری، برخی از طرح های عمرانی شهرستان را بازدید و افتتاح خواهد نمود.
وی اضافه كرد: در جریان این سفر، گلخانه ۲۰ هكتاری با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۳۰۰ نفر در پیشوا به بهره برداری می رسد.
فرماندار شهرستان پیشوا اظهار نمود: بازدید از كارخانه در حال راه اندازی شمه شیر تولید كننده شیرخشك و محصولات لبنی با اعتبار ۲۲۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۳۸۰ نفر از دیگر برنامه های پیشبینی شده این سفر است.
عباسی خاطرنشان كرد: یكی از مطالبات دیرینه پیشوا، بهره مندی از آب سد ماملو بوده است كه به یاری خداوند و با پیگیری های صورت گرفته در روز پنج شنبه شاهد آغاز اجرای طرح آبرسانی ماملو به این شهرستان خواهیم بود.
فرماندار شهرستان پیشوا اظهار داشت: این طرح به طول ۱۰ كیلومتر و با اعتبار ۳۷ میلیارد تومان اجرا می شود و تا آخر اردیبهشت ماه سال آینده تكمیل و به بهره برداری می رسد.1398/09/21
15:56:54
5.0 / 5
4825
تگهای خبر: تولید , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد استاندار تهران وارد پیشوا شد
نظر شما در مورد استاندار تهران وارد پیشوا شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳