خدمات حسابداری و امور مالی خودرا برون سپاری كنید

خدمات حسابداری و امور مالی خودرا برون سپاری كنید حراج كن: برون سپاری خدمات حسابداری توسط شخص یا اشخاصی انجام می شود كه توانایی مدیریت و اجرای پروژه مالی را داشته باشند.به گزارش حراج كن به نقل از مهر، با عنایت به بحران ها و برنامه ریزی های مدیران عالی در شركت ها در این مقاله با نوع كار مدیر مالی ارشد كه وظیفه مدیرت پروژه های مالی را شركتها و موسسات را دارا هستند و نیاز هر مجموعه به انها با عنایت به شرایط اقتصادی می پردازیم. شركت حسابداری و مشاور مدیریت مدیران محاسب اقتصاد قرن مفتخر بوده كه یكی از پیشگامان این امر است.
مزایای برون سپاری خدمات حسابداری، امور مالی و مالیاتی
در ادامه این مقاله از شركت حسابداری اقتصاد قرن ابتدا به معرفی مدیر ارشد مالی و سپس به مزایای برون سپاری خدمات حسابداری و حسابرسی میپردازیم.
مدیر ارشد مالی چیست؟ (Chief Financial Officer)
یك مامور مالی اصلی (CFO) ارشد اجرایی مسئول مدیریت عملیات مالی یك شركت است. وظایف CFO شامل ردیابی جریان نقدی و برنامه ریزی مالی و همین طور تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف مالی شركت و پیشنهاد اقدامات اصلاحی است. CFO شبیه یك خزانه دار یا كنترل كننده است برای اینكه مسئولیت مدیریت بخش های مالی و حسابداری و اطمینان از اینكه گزارش های مالی شركت دقیق و بموقع تكمیل می شود.
مامور مالی اصلی یا مدیر مالی یك شركت كنترل مالی سطح بالا است و همه چیز مربوط به جریان نقدی و برنامه ریزی مالی را مدیریت می كند. گرچه نقش یك مدیر مالی میتواند پاداش دهنده باشد، ملاحظات قانونی وجود دارد كه باید به شدت مورد پیگرد قرار گیرد. كارفرمایان مسائل خدمات مالیاتی را برای شركت هایشان نظارت می كنند. اغلب، CFO موقعیت سوم در یك شركت است و نقش مهمی در ابتكارات استراتژیك شركت دارد.
بخش عمده ای از كار CFO
وظایف كنترل
اینها بخشی عقب مانده از كار CFO را می سازند. وظایف كنترل، CFO مسئول ارائه و گزارش مالی دقیق و تاریخی مالی شركتی كه برای آن كار می كند، نگهداری می شود. تمام سهامداران این شركت همچون سهامداران، تحلیلگران، اعتباردهندگان، كارمندان و سایر اعضای مدیریت متكی بر دقت و صحت این اطلاعات هستند. لازم است اطلاعاتی كه توسط CFO گزارش شده دقیق باشد برای اینكه خیلی از تصمیمات برمبنای آن است.

استراتژی اقتصادی و پیش بینی
نه تنها CFO مسئول وضعیت مالی گذشته و حال شركت است، بلكه بخشی جدایی ناپذیر از آینده مالی شركت است. CFO باید بتواند شناسایی و گزارش دهد كه چه بخش هایی از یك شركت كارآمدتر است و چگونه شركت می تواند بر روی این اطلاعات سرمایه گذاری كند.
به عنوان مثال، CFO یك تولید كننده خودرو باید بتواند بطور دقیق مشخص نماید كه كدام مدل بیشترین پول را برای شركت می سازد و چگونه این اطلاعات جهت شركت در آینده بهتر می شود. این جنبه از وظایف CFO همین طور شامل پیش بینی اقتصادی و مدل سازی است - به عبارت دیگر، كوشش برای پیش بینی (با توجه به چندین سناریو) بهترین راه برای اطمینان از موفقیت شركت در آینده است.
* شما باید كارهای مهمتری در تجارت و مدیریت خود انجام دهید تا كسب و كار خودرا رونق و توسعه دهید. ثبت و نگهداری حسابهای خودرا به ما بسپارید تا ما برمبنای استاندارهای حسابداری آنها را ثبت نماییم. سپس شما می توانید به لذت بردن از كسب و كار خود، سود و توسعه فعالیت و بهبود وضعیت شغل خود بیشتر فكر كنید.
* قوانین مالیاتی، بیمه ای بسیار پیچیده و چالشی هستند و شما را سردرگم و نگران می كنند. ما حق و حقوق مالیاتی شما را حفظ خواهیم كرد و در تمام مسیرهای مالیاتی كنار شما خواهیم ماند تا بهترین نتیجه حاصل شده از رسیدگی مالیاتی خودرا داشته باشید.
* شركت های در حال توسعه به نقطه ای می رسند كه نیازمند راهنمایی های حرفه ای در حوزه مالی و مالیاتی هستند، اما به خدمت گرفتن یك مدیر مالی ارشد تمام وقت برای برخی كسب و كارها هزینه سنگینی به دنبال دارد. خدمات CFO Chief Financial Officer ) ) شركت حسابداری و حسابرسی مدیران محاسب اقتصاد قرن به شما امكان می دهد كه این مزایا را برمبنای موارد مورد نیاز به دست آورید. ما با تهیه گزارشات مالی و مالیاتی به شما كمك می نماییم تا فاكتورهای عملكرد كلیدی را افزایش دهید، هزینه های سربار اضافی غیر ضروری را بر حذف و مراكز سود جدیدی را كشف كنید. اگر تاكنون به سبب هزینه های بالای استخدام یك نیروی ثابت از مزایای گزارشات و تحلیلهای مالی محروم بوده اید. خدمات نیمه وقت CFO ( Chief Financial Officer ) یك چاره مناسب برای شما می باشد.
* درصورتی كه شما یك استارتاپی هستید یا اخیرا كسب و كاری راه اندازی كرده اید و امكان نصب و راه اندازی یك سیستم حسابداری را ندارید. ما كاملترین سیستم مورد نیاز شما را تهیه و حسابهای شما را ثبت و نگهداری می نماییم، روزانه از آن بك آپ تهیه می نماییم و هر وقت كه نیاز داشتید فایل بك آپ را به شما تحویل می دهیم. این خدمات هیچ هزینه اضافه ای برای شما به همراه ندارد. ما تضمین می نماییم اطلاعات مالی شما از امنیت كافی بر خوردار می باشد.
* مذاكره با ممیزان مالیاتی و حسابرسان (بازرسین) دولتی دلهره آور و نگران كننده است. ارائه اطلاعات اشتباه و عدم درك مفاهیم فنی امكان دارد برای شما هزینه های مالی جبران ناپذیری بتراشد. كارشناسان ما به شما در ارائه اسناد مالی به ممیزان و حسابرسان كمك می نماید.
* با سپردن امور حسابداری به ما، حفاظت از اطلاعات حقوق و دستمزد، صورتهای مالی و سایر اطلاعات محرمانه تقویت می شود برای اینكه اطلاعات مالی كسب و كار شما در مكان دیگری ثبت، نگهداری و پردازش می شود و مواجه شدن تصادفی كاركنان با اطلاعات محرمانه را ناممكن می سازد. داده ها هر روز پشتیبان گیری شده و با خیال راحت ذخیره می شوند.
* برون سپاری امور مالی CFO ( Chief Financial Officer ) برای شما مقرون به صرفه است و كاهش هزینه ها را به دنبال دارد.
* نظارت دقیق بر اسناد حسابداری و اطلاعات كامل كارشناسان مالی اقتصاد قرن از قوانین مالیاتی و بیمه ای و بهره مندی ما از مشاوران ارشد این اطمینان را بوجود می آورد كه اظهارنامه های مالیاتی و گزارش ها به صورت صحیح ارائه می شوند و شما مالیات اضافه پرداخت نخواهید كرد و مشمول جرایم نخواهید شد. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/05/03
11:11:41
5.0 / 5
4523
تگهای خبر: اقتصاد , پرداخت , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد خدمات حسابداری و امور مالی خودرا برون سپاری كنید
نظر شما در مورد خدمات حسابداری و امور مالی خودرا برون سپاری كنید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳