پنج سفارش برای تعطیلات تابستانی بهتر

پنج سفارش برای تعطیلات تابستانی بهتر حراج كن: تابستان در راه می باشد و با عنایت به این كه در سفر و تعطیلات افراد اغلب از زندگی روزمره و عادات خود دور می شوند، شاید كمتر به حفظ سلامت خود نیز توجه داشته باشند.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، بیشتر افراد از تعطیلات بعنوان فرصتی برای كسب انرژی و تجدید قوا یاد می كنند، اما در صورتیكه به فكر حفظ سلامت خود در طول این زمان نباشید، نه تنها انرژی كسب نخواهید كرد، بلكه امكان دارد با مبتلاشدن به انواع بیماری ها فرصت لذت بردن از تعطیلات خودرا نیز از دست بدهید.
در این مطلب چند نكته ساده برای كمك به حفظ سلامت شما و خانواده تان در طول مسافرت به نقل از سایت "دیوازویت پرپس" آورده ایم:

مقدار زیادی آب بنوشید
نوشیدن مقدار زیادی آب خصوصاً در صورتیكه با هواپیما سفر می كنید، اهمیت بسیار بالایی دارد. مسافرت با هواپیما درصورتی كه مقادیر كافی آب ننوشید، می تواند آب بدن شما را كم كند. فراموش نكنید كه هیچ نوشیدنی نمی تواند جایگزین آب شود، بدین سبب نوشیدن روزانه مقدار كافی آب را در طول سفر خود فراموش نكنید و شاهد نتیجه مثبت آن در طول سفرخود باشید.

به دنبال غذاهای سالم باشید
اگر می خواهید عادات غذایی سالم خودرا در طول سفر نیز ترك نكنید، به دنبال رستوران هایی باشید كه غذاهای تازه و حاوی مواد مغذی ارائه می دهند. یكی از بهترنی گزینه ها، می تواند رستوران های محلی باشند كه مواد غذایی خودرا از مزارع محلی و افراد بومی تهیه می كنند. غذا خوردن در این رستوران ها علاوه بر پشتیبانی از اقتصاد بومی منطقه ای كه به آن سفر كرده اید، حفظ سلامت و انرژی كافی را نیز برای شما به ارمغان می آورد.

راه هایی برای تحرك فیزیكی بیشتر بیابید
گذراندن زمان تعطیلات با خوردن و خوابیدن امری متداول می باشد. بااینكه برای بسیاری این نوع از تعطیلات عالی به نظر می آید، اما فراموش نكنید كه بعد از چند روز گذراندن تعطیلات به این شیوه و نداشتن تحرك، بدن شما احساس بسیار بدی خواهد داشت.
هر كجا كه برای تعطیلات خود رفته اید، می توانید زمانی را برای پیاده روی، دوچرخه سواری، كوهنوردی، بازدید از بناهای تاریخی آن مكان و یا حتی قدم زدن در فضای آن شهر بعد از شام اختصاص دهید. در این صورت شب ها خواب بهتری خواهید داشت.

مراقب نور خورشید باشید
شاید هیچ چیز بدتراز آفتاب سوختگی نتواند لذت بردن از تعطیلات تابستانی شما را خراب كند. با استفاده روزانه از كرم ضد آفتاب مناسب، از آفتاب سوختگی در طول تعطیلات تابستان جلوگیری كنید. استفاده از كرم ضد آفتاب خصوصاً در ساحل یا مناطق بیابانی ضروری تر است، اما فراموش نكنید كه فرقی ندارد تعطیلات خودرا در كجا سپری می كنید، پوشت شما همیشه و در هر كجا به كرم های ضدآفتاب نیازمند است.

استرس را از خود دور كنید
به هنگام تعطیلات و مسافرت به راحتی از محیط همیشگی اطراف خود دور می شوید، اما كنار گذاشتن استرس های روزمره و نگرانی های زندگی خیلی مشكل تر است. موضوعاتی را كه نمی توانید كنترل كنید، فراموش كنید و به ذهن خود كمی استراحت دهید. زمانی كه تعطیلاتتان تمام شود و از مسافرت بازگردید، مشكلات و چالش های زندگیتان هم چنان در انتظار شما هستند، اما در صورتیكه در طول تعطیلات آنها را فراموش كنید و به ذهنتان فرصتی برای تجدید قوا دهید، بعدا می توانید راحت تر و بهتر باآن ها برخورد كنید.1398/03/15
22:14:26
5.0 / 5
4624
تگهای خبر: اقتصاد , انرژی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پنج سفارش برای تعطیلات تابستانی بهتر
نظر شما در مورد پنج سفارش برای تعطیلات تابستانی بهتر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳