تمهیدات مترو، اتوبوسرانی و تاكسیرانی برای مراسم ارتحال امام، مترو امروز بلاعوض

تمهیدات مترو، اتوبوسرانی و تاكسیرانی برای مراسم ارتحال امام، مترو امروز بلاعوض حراج كن: شهرداری تهران در امتداد پوشش هر چه بهتر مراسم ارتحال امام خمینی (ره ) در حوره حمل و نقلی تمهیداتی را در نظر گرفته است.


به گزارش حراج كن به نقل از ایسنا، مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) امروز از ساعت 17: 30 در حرم مطهر امام راحل شروع می شود و
بیشتر از 27 هزار نیرو در چارچوب 5000 تیم خودرویی، موتوری و پیاده در اجرای تمهیدات ترافیكی مشاركت دارند.
محدودیت های ترافیكی در مسیرهای منتهی به حرم امام راحل امروز از ساعت 13 اعمال می شود. شهرداری تهران نیز در امتداد تسهیل حضور مردم در مراسم ارتحال رهبر كبیر انقلاب تمهیداتی را در حوزه حمل ونقلی اتخاذ نموده است.
برهمین اساس فرنوش نوبخت مدیرعامل شركت بهره برداری مترو با گرامیداشت یاد و خاطره رهبركبیر انقلاب اسلامی اظهاركرد: مترو امروز بلاعوض است و به منظور رفاه حال شهروندان و زائران، از ساعت ۱۶ تا ۲۰ فاصله حركت قطارهای خط یك به ۴ دقیقه، خط دو به ۶ دقیقه، خط سه به ۱۰ دقیقه و در خط چهار به ۶ دقیقه كاسته می شود.
وی اشاره كرد: خط فرودگاه امام نیز در امروز به سبب برگزاری مراسم سالگرد ارتحال سرویس دهی نخواهد داشت.
بگفته وی، ساعت فعالیت خط یك متروی تهران تا اختتام انتقال همه شركت كنندگان در مراسم تداوم خواهد داشت و در صورت نیاز نسبت به اعزام قطارهای فوق العاده اقدام خواهد شد تا تمام مسافران بعد از اختتام مراسم بتوانند به راحتی با مترو از حرم مطهر به مقاصد اولیه خود اعزام شوند.

همچنین شركت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود: به مناسبت سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) خدمات ویژه ای را به شهروندان ارائه خواهدنمود بگونه ای كه از ساعت ۱۳ امروز سه شنبه، به منظور ارائه خدمات بهینه حمل ونقلی به زائرین برای عزیمت به حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به شرح زیر خدمت رسانی خواهدنمود.
محل استقرار اتوبوس ها به شرح زیر است:
سامانه یك: چهارراه تهرانپارس - شهرك ولیعصر(عج) - یافت آباد - شاد آباد
سامانه دو: میدان خراسان - پایانه خاوران
سامانه سه: شهرك محلاتی - جماران - چهارراه اشراق - میدان نبوت - میدان رسالت
سامانه چهار: میدان راه آهن - بازار دوم نازی آباد - جوادیه - ابوذر - میدان انقلاب اسلامی
سامانه پنج: میدان آزادی - فلكه دوم صادقیه - شهرك شهید باقری - تهرانسر
سامانه شش: میدان شهرری - فلكه سوم دولت آباد - خانی آباد
بر طبق این اطلاعیه؛ بعد از اختتام مراسم نیز شركت كنندگان بوسیله اتوبوس های مورد نظر به مبادی اولیه برگشت داده خواهد شد.
سازمان مدیریت و نظارت تاكسیرانی تهران نیز در قالب ایجاد تسهیلات سرویس رسانی برای حضور شهروندان از خطوط مختلف شهر به سمت ایستگاه های مترو و همین طور سرویس رسانی به زوار در چهار محور توسط ۱۰۰ دستگاه خودرو تاكسی ون به صورت بلاعوض و مسئولیت ستاد گمشدگان با تعداد ۲۰ دستگاه تاكسی سواری از ساعت ۱۵ تا افطار امروز سه شنبه به شرح ذیل است:
محور شماره ۱: مسیر رفت و برگشت از درب اصلی بهشت زهرا از تقاطع معراج به بلوار حضرت فاطمه زهرا تا میدان شهدای گمنام به تعداد ۳۰ دستگاه خودروی ون.
محور شماره ۲: مسیر رفت و برگشت از بزرگراه هاشمی نژاد حد فاصل پل شهید صنیع خانی تا فلكه ساعت به تعداد ۱۰ دستگاه خودرو ون.
محور شماره ۳: مسیر رفت و برگشت بزرگراه شمال بهشت زهرا حدفاصل سه راه باقرآباد تا ضلع شمالی فلكه ساعت به تعداد ۴۰ دستگاه ون.
محور شماره ۴: مسیر رفت و برگشت از قطعه جدید سر بلوار سعادت تا مرقد حضرت امام به تعداد ۱۰ دستگاه ون.
همین طور تعداد ۲۰ دستگاه تاكسی سواری با مسئولیت ستاد گمشدگان به هموطنان در این روز خدمت رسانی خواهند كرد.
منبع:

1398/03/14
15:24:31
5.0 / 5
4475
تگهای خبر: بازار , خدمات , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تمهیدات مترو، اتوبوسرانی و تاكسیرانی برای مراسم ارتحال امام، مترو امروز بلاعوض
نظر شما در مورد تمهیدات مترو، اتوبوسرانی و تاكسیرانی برای مراسم ارتحال امام، مترو امروز بلاعوض
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳