اعلام ساعت فعالیت میادین میوه و تره بار در روزهای پایانی سال و نوروز

اعلام ساعت فعالیت میادین میوه و تره بار در روزهای پایانی سال و نوروز به گزارش حراج کن، میادین و بازارهای سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از 25 تا 28 اسفند ماه از ساعت 7: 30 لغایت 20: 30 یکسره فعال خواهند بود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان مدیریت میادین و میوه و تره بار شهرداری تهران درباره ی ساعت کار میادین در ایام آخر سال اظهار داشت: میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرداری تهران از روز پنجشنبه ۲۵ اسفند ماه سال جاری لغایت روز یکشنبه ۲۷ اسفند ماه از ساعت ۷: ۳۰ لغایت ۲۰: ۳۰ بصورت یکسره فعال خواهند بود و در روز دوشنبه ۲۹ اسفند نیز از ساعت ۷: ۳۰ لغایت ۲۰ بصورت یکسره فعالیت خواهند داشت.
به گفته ی ایشان، میادین و بازارهای سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران همین طور در ایام سه شنبه و چهارشنبه یکم و دوم فروردین ماه و همین طور روز سیزدهم فروردین ماه تعطیلست.
فصاحت تصریح کرد: میادین و بازارهای ۲۲ گانه شهرداری تهران در ایام پنجشنبه و جمعه سوم و چهارم فروردین ماه ۱۴۰۲ بصورت نیمروز از ساعت ۸: ۳۰ لغایت ۱۳: ۳۰ فعال خواهند بود و از روز شنبه پنجم فروردین سال ۱۴۰۲ تا روز شنبه ۱۲ فروردین ماه کلیه میادین و بازارها از ساعت ۸ لغایت ۱۳: ۳۰ بصورت یکسره فعالیت دارند.1401/12/20
12:45:24
0.0 / 5
182
تگهای خبر: بازار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اعلام ساعت فعالیت میادین میوه و تره بار در روزهای پایانی سال و نوروز
نظر شما در مورد اعلام ساعت فعالیت میادین میوه و تره بار در روزهای پایانی سال و نوروز
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲