جزییات فعالیت اتوبوسرانی در تعطیلات نوروزی

جزییات فعالیت اتوبوسرانی در تعطیلات نوروزی حراج کن: وضعیت خدمت رسانی و سرویس رسانی اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه به همراه زمان بندی در روزهای تعطیلات نوروزی 1401 اعلام گردید.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، در روزهای تعطیلات نوروزی، نیروهای انسانی اتوبوسرانی در تمام شبانه روز مشغول به خدمات رسانی هستند. خطوط ۹ گانه ویژه تندروی اتوبوسرانی بصورت شبانه روزی و خطوط عادی با تمام ظرفیت و در تعدادی خطوط برمبنای تقاضای سفر مسافران تقویت خواهند شد. همین طور خطوط شبانه روزی ویژه تندروی اتوبوسرانی و خطوط منتهی به مراکز مهم خرید در روزهای تعطیلات نوروزی تقویت شده اند.
ساعات فعالیت ناوگان اتوبوسرانی در ۲۵ خطی که به مقصد بازارها و مراکز مهم خرید منتهی می شوند یا از مقاصد مذکور عبور می کنند، بالا رفته و خطوط ۹ گانه تندرویی که بصورت شبانه روزی فعالیت می نمایند نیز تقویت شده است.
در حال حاضر دو هزار و ۲۰۰ دستگاه اتوبوس در سطح شهر تهران فعال می باشند. الان، سهم ناوگان اتوبوسرانی در جابه جایی شهروندان تهرانی ۴ درصد است. امید است که شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با تقویت و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در سال جدید به سهم ۲۵ درصدی ناوگان اتوبوسرانی در جابه جایی مسافر، برسد.
طبق گزارش سایت شهر، همین طور ظرفیت حداکثری ناوگان، در قالب طرح «استقبال از بهار» در پایانه ها، توقفگاه ها، سامانه ها و مراکز تعمیرگاهی درحال اجراست؛ شهروندان تهرانی و مسافران نوروزی می توانند برای تهیه بلیت تک سفره بوسیله دستگاه های موجود در ایستگاه های اتوبوسرانی استفاده کنند و نیازی به تهیه کارت بلیت شارژی ۲۰ هزار تومانی ندارند؛ البته بهتر است کسانی که بصورت گوناگون از ناوگان اتوبوسرانی و مترو استفاده می نمایند، بمنظور کاهش و صرفه جویی در هزینه ها، کارت بلیت شارژی را تهیه کنند.
منبع:

1401/01/05
14:00:53
0.0 / 5
549
تگهای خبر: بازار , خدمات , خرید , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد جزییات فعالیت اتوبوسرانی در تعطیلات نوروزی
نظر شما در مورد جزییات فعالیت اتوبوسرانی در تعطیلات نوروزی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲