دارابی رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور شد

دارابی رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور شد احمد وحیدی وزیر کشور در حکمی افشار دارابی را به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور منصوب نمود.


به گزارش حراج کن به نقل از وزارت کشور، در حکم وزیر کشور خطاب به افشار دارابی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، درایت و تجارب ارزشمند و موثر به باعث این حکم جنابعالی را بعنوان مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور منصوب می نمایم.
برقراری ارتباط و تعامل پویا و کارآمد با اصحاب رسانه، رصد مستمر و منظم مطالب منتشره در فضای رسانه ای و مجازی کشور، پاسخگویی سریع و بموقع به شبهات و مطالب منتشره با همکاری سایر بخش های ذی ربط، ایجاد هماهنگی و تعامل موثر با روابط عمومی استانداری ها، تهیه گزارش های در ارتباط با بازتاب رسانه ای اقدامات و فعالیتهای وزارت متبوع همچون مواردی است که انتظار دارد با استعانت از درگاه ایزد منان و اهتمام به عدالت محوری، انقلابی گری، مردم داری، پاک دستی و فساد ستیزی، قانونمداری و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در جهت نیل به آن تلاش و کوشش نمائید.
توفیقات روزافزونتان را در جهت تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی و اجرایی شدن برنامه ها و سیاست های دولت مردمی در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و تحت رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

افشار دارابی دانش آموخته رشته مدیریت راهبردی در مقطع دکتری است و در طول دوره کاری اش مسئولیت های مختلف نظیر رئیس نمایندگی خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، مشاور عالی مدیرعامل بانک ملی و سردبیری سیاسی ایرنا را بر عهده داشته است.
منبع:

1400/08/30
23:48:59
0.0 / 5
228
تگهای خبر: ارز , اهدا , بانك , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دارابی رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور شد
نظر شما در مورد دارابی رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵